جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اردبیل آماده میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی - خبر

 

 

اردبیل آماده میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی

فرمانده انتظامی اردبيل گفت: با تلاش جهادی و بهره‌مندی هدفمند از امكانات در تلاش هستیم تا ميزبان شايسته‌ای برای ميهمانان نوروزی بوده و ساعات و لحظات خوش برای آنان به ارمغان آوريم.

اردبیل آماده میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی
سیدداوود موسوی در جلسه قرارگاه نوروزی استان اردبیل اظهار کرد: با تلاش جهادی، همت مسؤولانه و بهره‌مندی هدفمند از امکانات و تجهیزات تلاش داریم تا میزبان شایسته برای میهمانان نوروزی بوده و ساعات و لحظات خوش و به یادماندنی برای آنان به ارمغان آوریم.
 
وی با تاکید بر اینکه پیشگیری از جرائم، جلب حداکثری مشارکت مردم در تامین و حفظ امنیت و تلاش برای افزایش رضایتمندی عمومی از ناجا و محبوبیت اجتماعی پلیس همواره در اولویت ماموریت‌های ناجا قرار دارد؛ گفت: با اتخاذ تمهیدات ویژه و کارشناسی شده در حوزه های مختلف ماموریتی، امنیت و آرامش را برای مسافران و میهمانان نوروزی هدیه می‌دهیم.
 
ابراهیم امامی فرماندار شهرستان گرمی نیز در بازدید از ایستگاه‌های نوروزی پلیس اظهار کرد: مشارکت اجتماعی بسترساز توسعه امنیت و آرامش فردی و عمومیی و کاهش دهنده هزینه انتظامی بوده و تضمینی برای توفیقات پلیس است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی یکی از افتخارات نظام اسلامی را برخورداری از پلیس ولایی و ارزشی دانست و گفت: حضور پلیس امنیت‌آفرین و ارمغان‌آور آرامش برای مردم و جامعه است.