سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اردبیلی ها بیش از ۶۰ میلیارد ریال در "جشن نیکوکاری" کمک کردند - خبر

 

 

اردبیلی ها بیش از ۶۰ میلیارد ریال در "جشن نیکوکاری" کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیرین این استان امسال تاکنون بیش از ۶۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان در "جشن نیکوکاری" کمک کردند.

اردبیلی ها بیش از ۶۰ میلیارد ریال در

حسین دشتی افزود: با توجه به رعایت توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جشن نیکوکاری امسال به صورت غیرحضوری برگزار و تاکنون خیرین استان بیش از ۶۰ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت به دست خانوارهای تحت حمایت رسیده است، اظهار داشت: همچنان نیکوکاران اردبیلی در حال یاری‌رسانی به مددجویان هستند تا در آستانه سال نو نیازهای اساسی آنها تامین شود.

وی با اشاره به کمک‌های غیرنقدی نیکوکاران اردبیلی بیان‌کرد: پوشاک و کفش از جمله آنها بود که به صورت ضدعفونی شده و با بسته‌بندی بهداشتی در بین خانوارهای نیازمند و تحت حمایت توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه ۳۸ هزار خانوار تحت حمایت همچنان نیازمند یاری بیش از پیش نیکوکاران هستند، گفت: خیرین از طریق کد آنی‌پرداخت #۱*۸۸۷۷* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوارهای بی‌بضاعت استان برسانند.

دشتی با اشاره به اینکه اینکه مردم از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل هم می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، افزود: مردم همچنین از طریق اپلیکیشن "سکه" نیز می توانند به یاری محرومان جامعه بشتابند.

او با بیان اینکه خیرین می توانند از طریق سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ با ارسال پیامک در شادی مددجویان سهیم شوند، اظهار داشت: پس از ارسال پیامک، امدادگران کمیته امداد در اسرع وقت با نیکوکاران تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را درباره نحوه یاری رسانی ارائه می‌کنند.