جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اردبیلی‌ها ۱۳ میلیارد تومان به «رزمایش ایران همدل» کمک کردند - خبر

 

 

اردبیلی‌ها ۱۳ میلیارد تومان به «رزمایش ایران همدل» کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی با مشارکت در مراحل نخست و دوم «ایران همدل» حدود ۱۳ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کرده‌اند تا نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا در شرایط اقتصادی بهتری قرار گیرند.

اردبیلی‌ها ۱۳ میلیارد تومان به «رزمایش ایران همدل» کمک کردند
حسین دشتی با اشاره به اینکه نیکوکاران اردبیلی در مرحله نخست رزمایش «ایران همدل» بیش از هشت میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کرده بودند، گفت: مرحله نخست این رزمایش با عنوان «اطعام مهدوی» و در ماه مبارک رمضان برگزار شد که همچون سنوات گذشته شاهد کمک‌های مردمی برای دستگیری از فقرا و نیازمندان بودیم.
 
وی با اعلام اینکه در مرحله دوم رزمایش «ایران همدل» نیز هم‌استانی‌های نیکوکار حدود پنج میلیارد تومان به صورت نقدی و تهیه سبدکالا کمک کرده‌اند، بیان کرد: مرحله دوم این رزمایش هم در قالب طرح «اطعام حسینی و احسان حسینی» برگزار شد که عزاداران نیکوکار استان اردبیل در ماه‌های محرم و صفر کمک‌های خود را به دست نیازمندان رساندند.
 
دشتی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف رزمایش «ایران همدل» یاری‌رسانی به فقرا و به خصوص اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا است، افزود: به دلیل وضعیت اقتصادی جامعه در شرایط سخت کرونایی، کمیته امداد استان اردبیل با اتخاذ تمهیدات لازم و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی همسو گام‌های موثری را برای رفع مشکلات خانوار بی‌بضاعت جامعه برداشته است.
 
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه هم‌اکنون در مرحله سوم اجرای رزمایش «ایران همدل» قرار داریم، گفت: این مرحله نیز در قالب «هر کارمند یک حامی» در حال برگزاری است که با یاری دستگاه‌های اجرایی درصدد هستیم تمامی ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را از یاری حامیان نیکوکار بهره‌مند سازیم.