جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اردبیلی‌ها در عید قربان سال 97 بیش از 750 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند - خبر

 

 

اردبیلی‌ها در عید قربان سال 97 بیش از 750 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: در عید قربان سال گذشته 7 میلیارد و 500 میلیون ریال در قالب وجه نقد و گوشت گرم جمع‌آوری و میان نیازمندان توزیع شد.

اردبیلی‌ها در عید قربان سال 97 بیش از 750 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند

صفر توحیدی اظهار کرد: در عید قربان سال گذشته ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در قالب وجه نقد و گوشت گرم جمع‌آوری و میان نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: در عید قربان سال ۹۷ بیش از ۱۰۰ پایگاه ثابت و سیار جهت جمع‌آوری نذورات مردمی در سطح استان اردبیل تشکیل شد و نیکوکاران گوشت قربانی و نذورات اهدایی خود را به این مراکز تحویل دادند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: امسال نیز ۱۵۰ پایگاه ثابت و سیار در میادین اصلی و مصلای شهرها تشکیل خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۱۵ میلیارد ریال به‌صورت نقدی و غیرنقدی در این پایگاه‌ها جمع‌آوری شود.

توحیدی تشریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) اردبیل آمادگی لازم برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و گوشت‌های قربانی جهت توزیع میان نیازمندان را دارد و تلاش می‌کنیم سریعا با وجوه نقد اهدایی، گوشت گرم خریداری شده و به دست نیازمندان برسد.

وی گفت: علاوه بر دریافت کمک‌های مردمی به‌صورت میدانی، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۴۱۰  نیز آماده دریافت اعلام آمادگی شهروندان جهت اعطای نذورات و هدایا است.