جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اردبیلی‌ها در امدادرسانی به مردم یمن پیشتاز هستند - خبر

 

 

اردبیلی‌ها در امدادرسانی به مردم یمن پیشتاز هستند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اهالی خیراندیش و نیکوکار استان اردبیل در امدادرسانی به مردم مظلوم یمن پیشتاز هستند.

اردبیلی‌ها در امدادرسانی به مردم یمن پیشتاز هستند

 منصور حقیقت‌پور صبح امروز در مراسم اعزام اکیپ امدادی و کمک‌رسانی مردم اردبیل به جنگ‌زدگان یمن اظهار کرد: در راستای کمک و امدادرسانی به مردم یمن دو واحد آب معدنی در این استان در مجموع 70 تن آب معدنی مورد نیاز مردم یمن را تامین کردند.

وی افزود: با توجه به حملات ناجوانمردانه آل سعود به یمن و بحران غذایی و دارویی در این کشور، مردم نوع‌دوست اردبیل به کمک مردم مظلوم یمن شتافته تا یاریگر آنها در این شرایط باشند.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل یادآور شد: پیش از این نیز در چندین مرحله کمک‌های مردمی جمع‌آوری و راهی کشور یمن شده که انتظار می‌رود این کالاها و مایحتاج ضروری مردم یمن به دست آنها برسد و در این مسئله کارشکنی رخ ندهد.

به گزارش فارس، حقیقت‌پور تصریح کرد: امیدواریم در ادامه این کمک‌ها مردم استان اردبیل که همواره پیشتاز امدادرسانی به محرومان و مستضعفان بوده‌اند ورود پیدا کرده و بیشتر از این به یاری مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن برسند.

وی با محکوم کردن جنایات بی‌شرمانه عربستان با حمایت آمریکا در یمن گفت: این جنایت‌ها اوج قساوت قلبی سعودی را به نمایش گذاشت و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری آنها در یک جاهلیت و بربریت نوین سعی کردند وحشی‌گری‌شان را به نمایش بگذارند.

این نماینده مجلس در پایان سخنان خود بیان کرد: پایان حملات به یمن و آزادی این کشور به شکل کامل جز شرمندگی و شرمساری عربستان چیزی را به همراه نخواهد داشت و آل سعود باید بداند که مردم ایران هیچ وقت دست از حمایت‌ از مظلومان یمن بر نمی‌دارد.