جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اردبیل| مردم خریدهای خود را به بعداز عید موکول کنند - خبر

 

 

اردبیل| مردم خریدهای خود را به بعداز عید موکول کنند

فرماندار اردبیل گفت: از مردم تقاضا داریم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خریدهای خود را به بعد از عید موکول کنند.

اردبیل| مردم خریدهای خود را به بعداز عید موکول کنند

مسعود امامی یگانه  اظهار داشت: از مردم شهرستان اردبیل خواهشمندیم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خریدهای خود را به بعد ازعید موکول کنند و سلامت خود و خانواده‌ها و مردم را به خطر نیندازند.

وی با اشاره به هماهنگی دستگاه‌های متولی از جمله اتحادیه بازار و اتاق اصناف برای تعطیلی بازار اردبیل گفت: خودداری از تجمع و شلوغی جزو اولویت اصلی است که همگان باید این روزها به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
 

فرماندار اردبیل با شاره به اینکه در حال حاضر در تامین مایحتاج عمومی مردم هیچ مشکلی وجود ندارد، افزود: در جلسه امروز بر تامین نیازها و اقلام  اساسی مردم تاکید و مقرر شد مردم برای تامین کالاهای ضروری در برخی مراکز با رعایت موازین بهداشتی مشکلی نداشته باشند.

امامی یگانه از آمادگی و همکاری بازاریان اردبیل برای تعطیلی مراکز خود خبرداد و افزود: از مردم نیز خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی در خانه بمانند تا این ویروس ریشه کن شود و شرایط به روال عادی خود برگردد.

فرماندار اردبیل از اختصاص چند واحدی تولیدی در شهرستان اردبیل به تولید ماسک و مواد ضدعفونی خبرداد و افزود: این تولیدات برای تامین نیاز مردم در داروخانه و مراکز پخش توزیع می‌شود.