جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ارتش در سخت ترین لحظات خدمات ارزشمندی انجام داده است - خبر

 

 

ارتش در سخت ترین لحظات خدمات ارزشمندی انجام داده است

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت : ارتش جمهوری اسلامی ایران در سخت‌ترین لحظات، خدمات سرنوشت‌سازی انجام داده است و ما به این ارتش افتخار می‌کنیم.

ارتش در سخت ترین لحظات خدمات ارزشمندی انجام داده است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت ا... سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل که در مراسم اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن ولایت اردبیل سخن می گفت افزود: .ما به داشتن چنین ارتشی افتخار می‌کنیم و قدردان خدمات ارتشیان هستیم.
وی با اشاره به این که روز به روز بر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود، گفت: در سایه اقتدار ارتش و دیگر نیروهای مسلح ، کشورمان به امنیت مثال‌زدنی دست یافته است.
عاملی تصریح کرد: دنیا روی ارتش جمهوری اسلامی ایران حساب ویژه‌ای باز کرده و ارتش جمهوری اسلامی ایران یک مدرسه و دانشگاه است که علاوه بر عرصه نظامی در عرصه‌های فرهنگی نیز پیشگام بوده است.
امام جمعه اردبیل اظهار کرد: استان اردبیل به خود افتخار می‌کند که میزبان قدوم قاریان و حافظان ارتشی قرآن کریم است و از این که این مسابقات قرآنی به صورت باشکوه برگزار شد خوشحالیم و از مسئولان برگزاری این مسابقات و تیپ 40 متحرک ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم.
در این مراسم همچنین جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در حالی که در خاورمیانه شاهد ناامنی هستیم ولی به برکت خون شهدای والامقام و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح ، امنیت بسیار خوبی در ایران حاکم است و هیچ کشوری نمی‌تواند حتی نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.
امیر نوذر نعمتی اظهار داشت: در حال حاضر وحدت و همدلی نیروهای مسلح مثال‌زدنی است و خنثی‌کننده نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان است.
وی با اشاره به این که روز به روز بر اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود، گفت: در سایه اقتدار و عظمت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و درایت‌های مقام معظم رهبری ، کشورمان به امن‌ترین کشور دنیا تبدیل شده است