رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

ارتش جمهوری اسلامی ایران بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است - خبر

 

 

ارتش جمهوری اسلامی ایران بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است

در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران جمعی از ارتشیان تیپ 40 متحرک هجومی ،ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این دیدارآیت‌الله عاملی گفت: ارتش بزرگ‌ترین سرمایه برای ملت و کشور است و ما قدردان ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم که در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران پیوسته پیشگام هستند.

وی، ارتش جمهوری اسلامی ایران را یکی از مقتدرترین ارتش های دنیا دانست و افزود: ارتش باید پا به پای تحولات علمی حرکت کند و تاریخ درخشان سرداران بزرگ ارتش و رشادت هایشان در دورانهای مختلف بویژه دفاع مقدس باید از طریق رسانه ها و بویژه صدا و سیما معرفی شود.

سرهنگ محمود سلیمانیان فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه اظهار داشت: فردا 29 فروردین ماه مراسم رژه ارتش در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم در این زمینه انجام یافته است.

وی با بیان اینکه روز به روز بر عظمت و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود افزود: فردا نیروهای ارتش اقتدار و عظمت خود را نشان می‌دهند و به دشمنان اعلام می کنند در سایه درایت‌های رهبری و اقتدار ارتش هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به مملکت ما داشته باشد.