جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

ارتش جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است - خبر

 

 

ارتش جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در مراسم رژه نیروهای مسلح اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در عین اقتدار صلح‌طلب است و از مقتدرترین ارتش‌های دنیا است.

وی با اشاره به این که ما قدردان تلاش و زحمات ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در این سال‌ها به دستاوردهای بزرگی دست یافته است که شایسته تقدیر و قدردانی است.

امام جمعه اردبیل اقتدار نیروهای مسلح را مبنی بر تقویت بنیه علمی دانست و گفت: در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یافته و روز به روز بر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود.

آیت الله عاملی تصریح کرد: در سایه رشادت های مقام معظم رهبری و نیروهای مسلح و ارتش کشورمان هم‌اکنون به اقتدار همه‌جانبه دست یافته و دنیا روی ارتش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

وی اظهار کرد: دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف درصدد تضعیف نیروهای کشورهای خاورمیانه از جمله عراق، سوریه و افغانستان هستند که با هوشیاری ملت ایران و درایت‌های مقام معظم رهبری و اقتدار نیروهای مسلح ایران تمام نقشه‌ها به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: امام خمینی(ره) نقش ارزنده‌ای در جلوگیری از انحلال ارتش جمهوری اسلامی ایران داشت و ما با جان و دل از تلاش‌های ارتش و نیروهای مسلح تشکر می‌کنیم.