جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

ارتباط با بازار جهانی نیازمند تجاری‌سازی و انبوه تولید در حوزه دانش بنیان است - خبر

 

 

ارتباط با بازار جهانی نیازمند تجاری‌سازی و انبوه تولید در حوزه دانش بنیان است

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: به منظور کیفی ‌سازی تولیدات و داشتن ارتباطی تنگاتنگ با بازارهای جهانی نیاز است تا 2 اصل مهم تجاری ‌سازی و انبوه تولید در دستور کار شرکت ‌های دانش‌ بنیان قرار گیرد.

ارتباط با بازار جهانی نیازمند تجاری‌سازی و انبوه تولید در حوزه دانش بنیان است
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حبیب ابراهیم پور روز جمعه در بازدید از فعالیت استارتاپ های فعال استان اظهار داشت: برای حمایت از استارتاپ ها، زنجیره های مختلف کسب و کارهای استارتاپی در استان ایجاد می شود.
 
وی از پارک علم و فناوری به عنوان بازوی قدرتمند فکری یاد کرد و گفت: بسته های پیشنهادی متنوعی به منظور توسعه فعالیت های دانش بنیان که از محورهای مهم توسعه مورد تاکید دولت محلی است، توسط پارک علم و فناوری آماده ارائه است.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل همچنین از آمادگی پارک علم و فناوری استان جهت ارائه حمایت های لازم به شتاب دهنده ها جهت پیشبرد اهداف و تکمیل زنجیره اقتصاد دانش بنیان در استان اردبیل خبر داد.
 
ابراهیم‌پور با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان مستقر در این پارک در راستای توسعه فعالیت های خود و رقابت در بازارهای جهانی صادرات محور می شوند، گفت: در حال حاضر برخی شرکت‌ های دانش ‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری توانسته اند به مرحله صادرات محصول دست یابند و نیاز است این شرکت ها بیش از این در بازارهای جهانی حضور داشته باشند.
 
وی گفت: به منظور کیفی ‌سازی تولیدات و داشتن ارتباطی تنگاتنگ با بازارهای جهانی نیاز است تا 2 اصل مهم تجاری ‌سازی و انبوه تولید در دستور کار شرکت ‌های دانش‌ بنیان قرار گیرد.