حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

ارائه 330 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان اردبیلی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ارائه 330 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان اردبیلی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در مدت ۹ ماهه نخست امسال ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای خرید ادوات پیشرفته کاشت، داشت و برداشت به کشاورزان استان اردبیل ارائه شده است.

ارائه 330 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان اردبیلی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عدیل سروی در نشست با فرماندار خلخال اظهار داشت: در مدت 9 ماهه نخست امسال در حدود 330 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای خرید ادوات پیشرفته کاشت داشت و برداشت و مکانیزاسیون کشاورزی به کشاورزان استان اردبیل ارائه شده است.

وی افزود: خوشبختانه از زمان آغاز فعالیت دولت یازدهم شاهد پیشرفت‌ها و توسعه‌های بسیاری در بخش کشاورزی استان اردبیل بوده‌ایم که امیدواریم با در اختیار داشتن اعتبارات لازم بتوانیم حمایت‌های خود را در رابطه با توسعه و پیشرفت بخش کشاورزی استان انجام دهیم و دغدغه و نگرانی کشاورزان منطقه را برطرف سازیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: رونق اقتصادی استان اردبیل وابسته به بخش کشاورزی است که اگر بتوانیم از ظرفیت بخش کشاورزی استان به نحو احسن استفاده کنیم به طور حتم شاهد تحولات گسترده‌ای خواهیم بود که می‌تواند زمینه توسعه و پیشرفت را در استان فراهم سازد و ما را در مسیر پیشرفت و تعالی قرار دهد.

سروی بیان کرد: طرح مکانیزاسیون کشاورزی، تغییر الگوی کشت، جایگزینی ارقام پربازده و مقاوم در مقابل سرمازدگی، اصلاح‌نژاد دام و نیز کشت محصولات کشاورزی گران‌قیمت از جمله عواملی هستند که برای رشد و توسعه بخش کشاورزی استان در دستور کار قرار داده شده‌اند تا بتوانیم با عملی شدن این عوامل به اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دست یابیم.

وی تصریح کرد: متاسفانه امسال کشاورزان استان 5 هزار و 200 میلیارد ریال خسارت را به خاطر بارش تگرگ، سرمازدگی بهاره و حوادث طبیعی متحمل شدند که امیدواریم بتوانیم با تحت پوشش قرار دادن کشاورزان در بیمه کشاورزی خسارت‌های آنان را تا حدی کاهش دهیم و دغدغه و نگرانی آنان را برطرف سازیم.