رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

ارائه خدمات به بیش از ۸۸۰۰ مسافر/امداد رسانی به ۴۶۹ حادثه دیده در اردبیل - خبر

 

 

ارائه خدمات به بیش از ۸۸۰۰ مسافر/امداد رسانی به ۴۶۹ حادثه دیده در اردبیل

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات به ۸ هزار و ۸۴۰ مسافر و امداد رسانی به ۴۶۹ نفر حادثه دیده طی دور اول سفر‌های نوروزی در اردبیل خبر داد.

ارائه خدمات به بیش از ۸۸۰۰ مسافر/امداد رسانی به ۴۶۹ حادثه دیده در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین معبودی از ارائه خدمات به ۸ هزار و ۸۴۰ مسافر و امداد رسانی به ۴۶۹ نفر حادثه دیده طی دور اول سفر‌های نوروزی از شروع طرح‌های نوروزی ۹۸ جمعیت هلال احمر در بین مسافران استان اردبیل خبر داد.
 
وی افزود: در این بازه زمانی به ۸ هزار و ۳۲۱ نفر در پست‌های ثابت و به ۵۱۹ نفر در پست‌های سیار جمعیت هلال احمر استان اردبیل خدمات ارائه شد.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی استان اردبیل توسط جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در این مدت ۹۳۳ نفر کنترل فشار خون شده، هزار و ۳۸۲ نفر به پویش ملی بهرفت «بهبود رفتار‌های ترافیکی» پیوسته، ۶۰۲ نفر از فضای دوستدار کودک و ۵۶۶ نفر از خیمه‌های نماز استفاده کرده اند.
 
معبودی افزود: در دور اول سفر‌های نوروزی، ۱۲ هزار و ۴۵۹ اقلام فرهنگی در بین مسافران استان اردبیل توزیع شده است.
 
وی با اشاره به تعداد نیرو‌های مشارکت کننده جمعیت هلال احمر استان در طرح‌های نوروزی طی دور اول سفر‌های نوروزی اضافه کرد: در این مدت ۱۶۳ نفر از خواهران و ۱۸۰ نفر از برادران عضو کانون‌های مختلف جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طرح‌های نوروزی مشارکت کرده اند.