جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ارائه خدمات فرهنگی و اشتغال‌زایی برای مددجویان - خبر

 

 

ارائه خدمات فرهنگی و اشتغال‌زایی برای مددجویان

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری استان اردبیل در ۱۰ ماهه سال‌جاری رشد ۸۳ درصدی داشته است.

ارائه خدمات فرهنگی و اشتغال‌زایی برای مددجویان

حسین دشتی اظهار کرد: مراکز نیکوکاری با رویکرد پیوست فرهنگی، خدمات و اشتغال‌زایی برای مددجویان استان اردبیل فعالیت می‌کنند که با بهره‌گیری از این ظرفیت می‌توان گام‌های موثرتری برای توانمندسازی آنها برداشت.

وی با اشاره به این‌که اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری استان اردبیل همواره در حال افزایش است، بیان کرد: در سایه اعتماد خیران، شاهد رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر در حوزه فعالیت‌های مراکز نیکوکاری هستیم که این روند، نسبت به گذشته سرعت بیشتری گرفته است.

دشتی با بیان اینکه اعضای هیات عامل در مراکز نیکوکاری بدون هیچ چشم‌داشتی و تنها در راه رضای خدا به نیازمندان کمک می‌کنند، افزود: مراکز نیکوکاری استان اردبیل رسیدگی به امور فقرا و محرومان را تسهیل کرده و موجب شده‌ تا کمک‌های مردمی در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آنها برسد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه ۶۵ مرکز نیکوکاری در سطح این استان فعالیت دارند، گفت: با راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تلاش داریم شاهد رفع مشکلات خانوار بی‌بضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه باشیم.

وی با اشاره به اینکه خیران اردبیلی حدود ۱۸ میلیارد تومان در ۱۰ ماهه سال‌جاری به مراکز نیکوکاری استان به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کرده‌اند، بیان کرد: با توجه به تعامل و همکاری‌های موثر مراکز نیکوکاری و هم‌افزایی‌های صورت گرفته، خدمات کیفی و قابل توجهی به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل ارائه شده است.

دشتی به رشد ۸۳ درصدی کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری استان اردبیل در ۱۰ ماهه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته اشاره کرد و افزود: همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی هستیم که در سایه آن می‌توانیم خدمات بیشتری را به اقشار آسیب‌پذیر ارائه کنیم.

وی گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.