سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ارائه خدمات به بیش از ۱۹۲ هزار نفر در طرح ناظران سلامت - خبر

 

 

ارائه خدمات به بیش از ۱۹۲ هزار نفر در طرح ناظران سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره‌مندی ۱۹۲ هزار و ۳۷۵ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

ارائه خدمات به بیش از ۱۹۲ هزار نفر در طرح ناظران سلامت

شعزت اله ضربی عنوان کرد: ۵ هزار و ۱۸ نفر روز نیروی جوان و داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که ۲ هزار و ۷۸۹ نفر از آنها برادر و ۲ هزار و ۲۲۹ نفر از آنها خواهر بوده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این افراد در قالب ۲ هزار و ۴۸۵ تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۶۲ هزار و ۱۹۰ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد  به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه تاکنون ۳ هزار و ۳۱۹ نفر/ ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت هزار و ۳۶۰ نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم‌های حمایتی مشارکت انجام گرفته است