جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی موجب خدمات بهتر شده است - خبر

 

 

ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی موجب خدمات بهتر شده است

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان‌ها موجب خدمات بهتر و تسریع در اجرای برنامه‌ها شده است.

ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی موجب خدمات بهتر شده است

حمیدرضا جانبازافزود: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان‌ها بر اساس برنامه جامع ادغام شده‌اند و مراحل یکپارچه‌سازی و سازماندهی نیرو پس از ادغام به سرعت در حال اجراست.

وی با بیان این که ادغام و یکپارچه‎سازی این ۲ شرکت در کل کشور به منظور چابک‌سازی و ارائه خدمات بهینه هدف‌گذاری شده ، بیان‌کرد: استان اردبیل جزو آخرین استان‌هایی است که این کار مهم در آن انجام می‎شود.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور خواستار بهره‌گیری از نیروهای مستعد و جوان متخصص هر ۲ شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی در مجموعه ادغام شده توسط مدیران استانی شد.

وی اضافه‌کرد: در مرحله ادغام و یکپارچه‌سازی استفاده مطلوب و کارآمد از اموال و نیز بکارگیری نیروی انسانی هر ۲ شرکت در ساختار جدید با رعایت اصل عدالت بسیار مهم و ضروری است.
 

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل نیز در این آیین، با اشاره به وسعت خدمات این شرکت در روستاها و شهرهای استان گفت: شرکت آب و فاضلاب با ساختار جدید، خدمات‌رسانی به ۲۶ شهر و یک‌هزار و ۶۹۶ روستا در این استان را در برنامه کاری خود دارد.

فرامرز بهنژاد افزود: هم‌اکنون همه مناطق مسکونی داخل ۲۶ مرکز شهری و ۹۹۱ روستای استان تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل قرار دارند.

وی بیان‌کرد: ۹۰۶ هزار نفر جمعیت شهری و ۴۰۱ هزار نفر جمعیت روستایی استان در قلمرو خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارند و از این جمعیت همه جمعیت شهری تحت پوشش قرار گرفته‌اند ولی از جمعیت روستایی استان، تنها ۳۲۴ هزار نفر شامل ۸۰ درصد جمعیت، تحت پوشش خدمات این شرکت قرار دارند.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل، حجم تولید آب برای شهرهای این استان را ۸۳ میلیون متر مکعب و برای مناطق روستایی استان را نیز ۲۲ میلیون مترمکعب اعلام و اظهارکرد: میزان فروش آب استان برای مناطق شهری ۶۲ میلیون مترمکعب و برای مناطق روستایی ۲۰ میلیون مترمکعب است.