سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ادامه مشارکت خیرین اردبیل برای بازسازی عتبات و عالیات ضروری است - خبر

 

 

ادامه مشارکت خیرین اردبیل برای بازسازی عتبات و عالیات ضروری است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل مشارکت خیرین و عموم مردم در بازسازی عتبات و عالیات را ضروری دانست و گفت: در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در عتبات و عالیات همواره خیرین مشارکت داشته اند.

ادامه مشارکت خیرین اردبیل برای بازسازی عتبات و عالیات ضروری است

یعقوب نژاد محمد، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در جلسه هماهنگی برای جلب کمک های مردمی و کارکنان دستگاههای اجرایی در جهت بازسازی عتبات و عالیات گفت: منابع خاصی در اعتبارات برای بازسازی عتبات و عالیات پیش بینی نشده و لازم است با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم ، زمینه جلب کمک های خیرین و عموم مردم به این بخش فراهم شود.

او بیان کرد: دستگاهها ، خیرین و فعالان فرهنگی و اجتماعی در راستای جلب مشارکت مردم برای تامین منابع لازم برای بازسازی عتبات و عالیات تلاش کنند.

نژاد محمد با اشاره به قرار گرفتن در ماه محرم و ایام عزاداری سالار شهیدان ، ارادت قلبی مردم استان به ائمه اطهار را یادآور و شد و گفت: مردم می توانند نذورات خود را در راستای بازسازی عتبات و عالیات هزینه کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات و مشارکت استان اردبیل در اجرای طرح های توسعه ای در عتبات و عالیات خواستار ادامه مشارکت مردم و دستگاهها در تامین منابع مالی بازسازی عتبات و عالیات شد.

اسفندیار هوشیار افزود: استان اردبیل همواره با عشق ائمه اطهار زنده هستند و همکاری مسوولان و فعالان فرهنگی در اطلاع رسانی اقدامات انجام گرفته در خصوص بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار در عتبات عالیات ،موجب مشارکت بیش از پیش مردم در این امر می شود.