جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ادامه تصویر برداری تله فیلم "لبه پرتگاه" - خبر

 

 

ادامه تصویر برداری تله فیلم "لبه پرتگاه"

تصویر برداری تله فیلم " لبه پرتگاه "در روستای ترزنق بخش مرکزی خلخال ادامه دارد.

ادامه تصویر برداری تله فیلم

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اردبیل علی ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل روز جمعه در  بازدید از مراحل ساخت فیلم لبه پرتگاه در روستای ترزنق خلخال افزود: در ساخت این فیلم فرمانداری خلخال ، بخشداری مرکزی و دهیاری‌های روستاهای خمس و ترزنق همکاری و مشارکت دارند.

او با ارزیابی مثبت فعالیت گروه فیلم‌برداری این سریال که با نظارت صدا و سیمای مرکز اردبیل و همکاری معاونت تولید سیمای شبکه سبلان در حال ساخت است، اظهارکرد: فیلم سینمایی فاخر لبه پرتگاه با نگرش تاریخی به وقایع اجتماعی دهه ۵۰ و اوایل انقلاب پرداخته و مهم‌ترین ویژگی این فیلم سینمایی نگاه بومی آن در منطقه است.

وی افزود: ساخت این تله فیلم در ۲ روستای خمس و ترزنق خلخال آغاز شده و با همکاری فرمانداری شهرستان و دهیاری‌ها، امکانات لازم در اختیار اکیپ تصویربرداری این فیلم قرار گرفته که جای قدردانی دارد

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل گفت : فیلم‌برداری تله فیلم لبه پرتگاه تا روزهای آینده در خلخال به پایان می‌رسد و علاوه بر این کار تصویربرداری و تدوین فیلم سپیده در مرکز استان به پایان رسیده که در دهه فجر به روی آنتن شبکه یک سراسری خواهد رفت.

ملااحمدی بیان کرد: بیش از پنج فیلم ، سریال و مستند دیگر در دست تولید و تصویربرداری و تدوین است و تا بهار سال آینده تکمیل می شوند.

وی گفت: فیلم سوها که سرگذشت حوادث انقلاب در روستاهای شهرستان نمین است، در حال تدوین بوده و تا اوایل سال آماده پخش خواهد شد و در بخش ایثار و شهادت فیلم زندگی شهید قهرمان و ارزنده استان، شهید مرحمت بالازاده از شهرستان گرمی در حال عقد قرارداد است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل اظهارکرد: سریال مهمانی موقت نیز در حال انجام مراحل  تصویربرداری بوده و تا اوایل سال  اینده به مرحله پخش خواهد رسید.

ملااحمدی از همکاری با اداره کل میراث فرهنگی و ساخت سریال ایران ۹۱ خبر داد و گفت: این سریال نیز در حال نگارش و تدوین فیلم‌نامه جهت ساخت است.

در ساخت و تولید تله فیلم لبه پرتگاه در خلخال آتش تقی‌پور و جمعی از  بازیگران برجسته و مطرح سینما و تلویزیون کشور حضور دارند.