جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

آخرین کاروان اردبیل عازم کربلای معلی شد - خبر

 

 

آخرین کاروان اردبیل عازم کربلای معلی شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل از اعزام کاروان نیروی انسانی موکب های عزاداری استان به کربلای معلی خبر داد

آخرین کاروان اردبیل عازم کربلای معلی شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل از اعزام کاروان نیروی انسانی موکب های عزاداری استان به کربلای معلی خبر داد و گفت: اعضای این کاروان در موکب های امام رضا(ع) استان اردبیل که در دیوانیه عراق و مسیر سامرا برپا شده است در خدمت زائران اربعین حسینی خواهند بود.

هوشیار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با اعلام این خبر که کاروان هدایای مردم استان اردبیل در قالب ۱۳ دستگاه خودرو سنگین به محل موکب‌های استان در عراق انتقال یا فته است گفت: امروز 46نفر اعضای کاروان خدتماتی به عنوان آخرین کاروان اعزامی استان به موکب های عزاداری استان اعزام شدند.

وی تصریح کرد: هدایای ارسالی شامل مواد غذایی و اسکان و پذیرایی به ارزش ریالی بیش از ۱۰ میلیارد ریال است که توسط مردم، خیرین، کارمندان ادارات، بازاریان و اصناف و شرکت‌های تولیدی هدیه شده است. رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با تاکید بر اینکه پذیرایی روزانه ۲۵ هزار نفر زائر در این دو موکب پیش‌بینی شده و با توجه به اینکه هدایا نیز متناسب با نیاز زائران است کمبودی در پذیرایی از زائران نخواهیم داشت افزود: موکب دیوانیه از ۱۶ آبان ماه تا روز اربعین و موکب سامرا از ۱۶ آبان ماه تا سه روز بعد از اربعین آماده پذیرایی از زائران ایرانی و خارجی است. هوشیار تصریح کرد: علاوه بر اسکان و پذیرایی در دو موکب استان خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده است.