جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای احداث بیمارستان اردبیل - خبر

 

 

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای احداث بیمارستان اردبیل

استاندار اردبیل از اختصاص ۳۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان۵۰۰ تخت خوابی نجف زاده اردبیل خبر داد.

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای احداث بیمارستان اردبیل

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جریان بازدید از محل اجرای بیمارستان نجف زاده در اردبیل گفت:۱۵۰ میلیارد تومان از محل سفر رئیس جمهور به استان اردبیل و ۱۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی به عنوان سازمان مجری به این پروژه بزرگ در نظر گرفته شده که تا کنون ۵۰ میلیارد تومان تخصیص و تامین شده است.

او با بیان اینکه تا پایان سال این اعتبار به ۱۰۰میلیارد تومان می‌رسد افزود: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان و ۲۰ میلیارد تومان دیگر نیز از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی برای این پروژه تخصیص یافته است و پیگیری‌هایی که انجام می‌شود تا پایان سال این میزان به ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد تا طبق جدول زمان بندی این پروژه به پایان برسد.

استاندار اردبیل از تغییر این پروژه از ۲۵۰ به۵۰۰ تخت خواب خبر داد و افزود: پیمانکار این پروژه طبق توافق بعمل آمده برای ایجاد تغییرات در نقشه این طرح، عملیات اجرایی آن را شروع کرده است.

بهنام جو ادامه داد: قبلا فونداسیون بر مبنای ۲۵۰ تخت خواب طراحی شده بود که امسال به جهت تغییرات فونداسیون و زیر بنا بر اساس ۵۰۰ تخت خواب طراحی و اجرا می‌شود.