جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اختصاص استخر شهید رجب زاده اردبیل برای فعالیت تمرینی و آموزشی شناگران - خبر

 

 

اختصاص استخر شهید رجب زاده اردبیل برای فعالیت تمرینی و آموزشی شناگران

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: استخر شهید رجب‌زاده اردبیل در صورت موافقت ستاد کرونا استان برای فعالیت تمرینی و آموزشی شناگران اردبیلی اختصاص می‌یابد.

اختصاص استخر شهید رجب زاده اردبیل برای فعالیت تمرینی و آموزشی شناگران
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یعقوب کشاورز، رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: با توجه به تایید طرح بازگشایی یک استخر در مراکز استان‌ها در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش، استخر شهید رجب زاده اردبیل در صورت موافقت ستاد کرونا استان اردبیل برای فعالیت‌های تمرینی و آموزشی شناگران اردبیل اختصاص می‌یابد.
 
او اظهار داشت: در این زمینه نامه‌ای از طرف هیات شنای استان اردبیل به فدراسیون شنا ارائه شده تا از طریق فدراسیون مکاتبات لازم برای اجرایی کردن این طرح با اداره ورزش وجوانان استان و ستاد کرونای استان صورت گیرد.
 
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل ضمن تاکید بر سالم‌تر بودن استخر‌ها و عدم انتشار ویروس در آب با کلر چهار الی هفت ppm بر لزوم بازگشایی استخر‌ها جهت ساماندهی فعالیت شناگران تاکید کرد.
 
کشاورز افزود: استخر شهید رجب زاده اردبیل با ضوابط خاص زیر نظر فدراسیون‌های شنا و پزشکی ورزشی و ستاد کرونا آماده فعالیت تمرینی و آموزشی شناگران است که امیدواریم اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشد که این طرح برای اجرایی شدن نیاز به تائید وزارت بهداشت و ستاد کرونای استان را دارد.
 
او از مکاتبات و جلسات و رایزنی‌های متعدد هیات شنای استان با فدراسیون شنا و اداره کل ورزش و جوانان استان برای فعالیت شناگران استان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی خبرداد و افزود: انتظار می‌رود این مطالبه اساسی شناگران عملی شود.
 
رئیس هیات شنای استان اردبیل گفت: متاسفانه تعطیلی استخر‌ها خسارات مالی، روحی و روانی زیادی به ورزشکاران و مربیان شنا استان اردبیل وارد کرده است و بسیاری از این ورزشکاران و مربیان که درآمدشان به این رشته وابسته بود، هم اکنون با مشکلات اقتصادی دسته و پنجه نرم می‌کنند.