جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

احسان خیرخواهانه «نان مهربانی» برای نیازمندان به همت کانون‌های مساجد استان اردبیل - خبر

 

 

احسان خیرخواهانه «نان مهربانی» برای نیازمندان به همت کانون‌های مساجد استان اردبیل

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از اجرای طرح ملی «راهکار» با احسان خیرخواهانه «نان مهربانی» برای نیازمندان به همت فعالان کانون های مساجد استان اردبیل خبر داد.

احسان خیرخواهانه «نان مهربانی» برای نیازمندان به همت کانون‌های مساجد استان اردبیل

نادر سقاء گفت: احسان خیرخواهانه «نان مهربانی» برای نیازمندان در راستای اجرای طرح ملی «راهکار» به همت فعالان کانون های مساجد استان اجرایی می شود.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: در این طرح با احسان خیرخواهانه جهت ارائه نان رایگان به نیازمندان، با نانوایی های محله مشارکت خواهد شد.

 این مقام مسئول اظهار داشت: این طرح در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان اجرایی می شود.

 سقاء افزود: این رزمایش ایمان، همدلی، کار و ایثار رمضان برای حضور فعالان کانون های با مشارکت اتحادیه نانوایان در عرصه حمایت از نیازمندان اجرا می شود.

 وی خاطر نشان کرد: توزیع بسته های معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان نیز از دیگر برنامه های حمایتی از نیازمندان است که طی چند هفته اخیر از سوی فعالان کانون های مساجد در سطح شهرها و روستاها عملیاتی می شود.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یادآور شد: ویژه برنامه های فعالان کانون های مساجد برای ماه مبارک رمضان در 7 محور قرآنی، دعا و احکام، کتابخوانی، فرهنگی و مناسبتی، هنری و کمک مومنانه و مقابله با بیماری کرونا تدوین، ابلاغ و اجرایی شده است.