جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

احداث 300 واحد مسکونی توسط خیرین در اردبیل - خبر

 

 

احداث 300 واحد مسکونی توسط خیرین در اردبیل

امسال بیش از 300 واحد مسکونی با همکاری خیرین، حساب 100 حضرت امام(ره) و انجمن خیرین مسکن‌ساز استان احداث و به نیازمندان تحویل داده خواهد شد.

احداث 300 واحد مسکونی توسط خیرین در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد سبحانی اظهار داشت: امسال بیش از 300 واحد مسکونی با همکاری خیرین، حساب 100 حضرت امام(ره) و انجمن خیرین مسکن‌ساز استان احداث و به خانواده‌های بی‌بضاعت و فاقد مسکن، خانواده‌های دارای دومعلول سازمان بهزیستی و مدد جویان تحت پوشش کمیته حضرت امام(ره) تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: در راستای همکاری کمیته امداد حضرت امام(ره) با این نهاد و انجمن خیرین مسکن‌ساز تعداد 100 واحد در سطح روستاها و شهرهای زیر25 هزار نفر جمعیت احداث می‌کنیم که با تکمیل و تحویل آنها به مددجویان شاهد تحول در روند خانه‌دار شدن این افراد خواهیم بود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل همچنین از احداث 72 واحد در سطح روستاها و شهرهای زیر25 هزار نفر جمعیت با یاد و نام 72 شهدای کربلا توسط خیر نیکوکار خبر داد و افزود: این تعداد با همکاری و قبول بازپرداخت تسهیلات دریافتی واحدها توسط این خیر در سطح استان انجام می‌شود که این اقدام شایسته قدردانی و حرکت نوینی به شمار می‌رود. 

سبحانی با استقبال از خیرین و عموم کسانی که برای چنین اقداماتی پیشگام هستند تصریح کرد: با تلاش مسئولان استانی، شاهد خانه‌دار شدن خانواده‌هایی می‌شویم که سال‌ها رنج بی‌سرپناهی و محرومیت برای داشتن مسکن مناسب آنان را نگران کرده بود.