جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

احداث ۷ باب فضای آموزشی در شهرستان اردبیل - خبر

 

 

احداث ۷ باب فضای آموزشی در شهرستان اردبیل

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در سال جاری هفت باب فضای آموزشی با ۵۵ کلاس درس به مجموع کلاس‌های مدارس شهرستان اردبیل افزوده شد.

احداث ۷ باب فضای آموزشی در شهرستان اردبیل

دولت لطفی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل امروز در آیین افتتاح سالن ورزشی هنرستان استاد شهریار ناحیه یک اردبیل گفت: برای احداث این مدارس اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

او با بیان اینکه سالن ورزشی هنرستان استاد شهریار ناحیه یک با زیربنای ۸۶۵ مترمربع و با ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده، اظهارداشت: عملیات اجرایی احداث فضای ورزشی در اردبیل نیز رو به اتمام است که در روز‌های آینده افتتاح می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: مناقصه ۲ واحد آموزشی در مسکن مهر اردبیل هم در حال برگزاری است و عملیات اجرایی ۶ واحد آموزشی نیز با ۶۶ کلاس درس در حال انجام است که تا مهر ماه ۹۹ به آموزش و پرورش استان تحویل داده خواهد شد.

لطفی به استاندارد سازی تاسیسات حرارتی مدارس استان اشاره کرد و افزود: عملیات استانداردسازی سامانه حرارتی در ۳۱۵ آموزشگاه استان که زیرساخت استفاده از بخاری‌های هوشمند و موتورخانه را دارند، شروع شده که به زودی به پایان می‌رسد.

او تشریح کرد: در سال تحصیلی جاری تجهیزات آموزشی بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تهیه و به مدارس ارسال شد.