جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

احداث ۲۰۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی برای نیازمندان در اردبیل - خبر

 

 

احداث ۲۰۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی برای نیازمندان در اردبیل

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بسیج سازندگی ۲۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در اردبیل احداث می‌کند.

احداث ۲۰۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی برای نیازمندان در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی پیرجاهد، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل امروز در جلسه بررسی فعالیت گروه‌های جهادی در اردبیل گفت: در راستای رفع محرومیت و ارائه خدمات به مردم در مناطق مختلف دورافتاده و محروم گروه‌های جهادی با سازماندهی لازم به این مناطق اعزام و اقدام به خدمات‌رسانی به مردم می‌کنند.

او افزود: ۲۱۰ گروه جهادی نیز در سطح استان برای خدمات‌رسانی در مناطق محروم و روستایی اعزام شده و در حال فعالیت هستند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مورد اقدامات عمرانی گروه‌های جهادی گفت: این گروه‌ها ۶۷ پروژه محرومیت‌زدایی اعم از خانه محروم، غسالخانه، مسجد، آب‌رسانی به روستاها، کارگاه‌های اشتغال‌زایی و برخی پروژه‌های دیگر احداث کردند.

پیرجاهد از تکمیل و اعطای ۲۰۰ واحد مسکونی به نیازمندان در سطح استان با همکاری و مشارکت کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد: در قالب طرح اردو‌های هجرت مدارسی که نیاز به مرمت و بهسازی دارند شناسایی شده که توسط گروه‌های جهادی اقدامات بهسازی در این مدارس انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به تهیه ۹۰۰ تن آجر از محل کمک‌های مردمی برای توزیع در معمولان استان لرستان گفت: بسیج سازندگی استان ۲۰ هزار کیسه گچ و ۷ کامیون آجر سفال نیز برای خانه‌های مسکونی تعمیری و احداثی در بخش معمولان ارسال کرده است و این خدمات‌رسانی‌ها تداوم دارد.