رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

احداث پارک بانوان در آینده نزدیک در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احداث پارک بانوان در آینده نزدیک در اردبیل

احداث پارک بانوان در آینده نزدیک در اردبیل


سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در آینده‌ای نزدیک پارک بانوان در اردبیل احداث می‌شود.

احداث پارک بانوان در آینده نزدیک در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهران اوچی اردبیلی در جلسه بررسی طرح مطالعاتی"مکان‌یابی و طراحی بوستان نشاط و عفاف بانوان" در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته قرارداد طرح مطالعاتی"مکان‌یابی و طراحی بوستان نشاط و عفاف بانوان" بین جهاد دانشگاهی استان اردبیل و شهرداری اردبیل منعقد شده و در آینده‌ای نزدیک اجرا خواهد شد.

وی افزوداحداث پارک مخصوص بانوان یکی از برنامه‌های شهرداری اردبیل است که این طرح با هدف تامین فضای تفریحی و ورزشی، تقویت روحیه شادی و نشاط، تامین آرامش در نهاد مقدس خانواده، حفظ سلامت جسمی و روحی و شادابی بانوان در محیطی امن انجام می‌شود.

سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: ایجاد مراکز تفریحی و ورزشی برای بانوان امری لازم و ضروری است که باید نیازسنجی‌های لازم برای بهره‌مندی بانوان از فضای تفریحی انجام شود تا بتوانیم از این طریق محیطی آرام و امن را برای آنان فراهم سازیم.

اوچی اردبیلی بیان کرد: متخصصان و پژوهشگران مرکز خدمات تخصصی مطالعات شهری جهاددانشگاهی استان اردبیل با همکاری شهرداری اردبیل نسبت به مکان‌یابی و تهیه نقشه و طرح پارک اقدام خواهند کرد تا شرایط از هر لحاظ سنجیده شده و بهترین مکان برای احداث پارک انتخاب شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان و دستگاههای اجرایی مربوطه بتوانیم به اهداف مورد نظر خود در آینده‌ای نزدیک برسیم و بانوان را از حق مسلمشان برخوردار سازیم، چرا که در وضعیت کنونی بانوان در کنار کار و اشتغال فرصتی را برای به دست آوردن آرامش و سلامتی نیاز دارند.