جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

احداث مجتمع آبدرمانی در سرعین از ضرورت‌های زیرساختی حوزه سلامت است - خبر

 

 

احداث مجتمع آبدرمانی در سرعین از ضرورت‌های زیرساختی حوزه سلامت است

استاندار اردبیل گفت: احداث مجتمع آبدرمانی در شهر توریستی سرعین از ضرورت‌های زیرساختی حوزه سلامت استان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

احداث مجتمع آبدرمانی در سرعین از ضرورت‌های زیرساختی حوزه سلامت است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو گفت: احداث مجتمع آبدرمانی در شهر توریستی سرعین از ضرورت‌های زیرساختی حوزه سلامت استان است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 
وی با تاکید بر ضرورت‌های توسعه‌ای در حوزه سلامت استان اردبیل گفت: استان اردبیل دارای توانمندی‌ها و قابلیت‌های فراوان در مقوله توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت است و احداث مجتمع آبدرمانی در سرعین در راستای جذب توریسم درمانی می‌تواند نقش به سزایی داشته باشد.
 
استاندار اردبیل افزود: نگرش آموزشی و برگزاری دوره‌های تخصصی آبدرمانی با اعزام پزشک به خارج از کشور برای طی دوره‌های آموزشی در جنب احداث مجتمع آبدرمانی، باید مد نظر باشد و در این راستا حمایت‌های استانی و دانشگاهی می‌تواند در عملیاتی شدن این امر مهم در مسیر توسعه استان موثر واقع شود.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با اشاره به اهم دستور جلسه هئیت امنا بیان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته در خصوص گزارش صورت حساب مالی، عملکرد دانشگاه در کنترل و هزینه کرد منابع اعتباری و مالی جزو دانشگاه‌های برتر کشور در چهار سال متوالی قرار گرفت و رتبه حسابرسی مطلوب را به خود اختصاص داد.