جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

احداث سالن های ورزشی توسط سپاه گامی بزرگ در جهت توسعه ورزش استان است - خبر

 

 

احداث سالن های ورزشی توسط سپاه گامی بزرگ در جهت توسعه ورزش استان است

سجاد انوشیروانی در دیدار با مسئولین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، اظهار کرد: سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با احداث سالن های ورزشی در تمامی شهرستان ها و بخش ها گام بزرگی در راه توسعه و اعتلای ورزش استان برداشته است.

احداث سالن های ورزشی توسط سپاه گامی بزرگ در جهت توسعه ورزش استان است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: در راستای خدمت به مردم و افزایش سلامت عمومی جامعه به ویژه قشر جوان نیاز است همه ارگان ها در کنار هم و با همکاری یک دیگر در مقابله با آسیب های اجتماعی و افزایش رغبت به ورزش در کنار هم باشند.او با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان هم دوشادوش واحد تربیت بدنی سپاه استان برای برگزاری جشنواره ها و مسابقات ورزشی تلاش خواهد کرد گفت: باید به دنبال این باشیم تا دوباره با ایجاد فضاها و تجهیزات ورزشی در محلات و روستاها نشاط اجتماعی را در بین مردم بویژه جوانان فراهم سازیم.

در ادامه سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل نیز از آمادگی سپاه استان در جهت توسعه ورزش و برگزاری برنامه های ورزشی و جشنواره ها در تمامی سالن های ورزشی با نام حماسه ۹ دی در سطح استان خبرداد وگفت: سپاه استان اردبیل آمادگی خود را در راستای توسعه هرچه بیشتر ورزش روستایی و عشایری با هماهنگی تمامی نواحی در سطح استان و تجهیز روستاها به وسایل ورزشی اعلام می کند‌.

او بیان کرد: سپاه حضرت عباس (ع)استان در ابعاد مختلف ورزشی از جمله استعداد یابی،قهرمانی و ورزش همگانی گام موثری در سطح استان برداشته است که امید است با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان بتوان موثرترین برنامه ها را در همه ابعاد ورزشی اجرا کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل با اشاره به اینکه میزان بهره برداری از سالن های ورزشی در سطح استان ۲ میلیون نفر ساعت می باشد گفت: سپاه استان توانسته در ۱۷ رشته ورزشی ازجمله فوتبال،فوتسال،والیبال،بسکتبال و ورزشهای رزمی فعالیت مناسبی داشته باشد.

سرهنگ عبدی با اشاره به فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت سپاه استان تصریح کرد: این باشگاه از ظرفیت قابل توجهی برخوردار است که می توان از آن در جهت استعدادیابی در رشته های قهرمانی بهره مند شد.