جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

احداث دومین پارک بانوان در اردبیل عملیاتی می‌شود - خبر

 

 

احداث دومین پارک بانوان در اردبیل عملیاتی می‌شود

شهردار اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا با حل مشکل تملک زمین، دومین پارک بانوان را در اردبیل اجرایی و عملیاتی کنیم.

احداث دومین پارک بانوان در اردبیل عملیاتی می‌شود
حمید لطف اللهیان، شهردار اردبیل در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل در مورد پارک بانوان گفت: در ماه‌های گذشته مکان‌یابی این پروژه انجام شده بود که به دلیل وجود وارث توافق نهایی انجام نشد و ما با همکاری مسکن و شهرسازی زمین جدیدی را تملک کردیم که به زودی احداث دومین پارک بانوان در اردبیل در مقایسی بزرگتر از پارک کنونی، احداث خواهد شد.
 
او با تبریک هفته پدافند غیر عامل به برگزاری نمایشگاه خیابانی در این حوزه اشاره کرد و افزود: قرار است در پیاده راه عالی‌قاپو فردا این نمایشگاه راه‌اندازی شود تا شهروندان از این مجموعه نمایشگاهی بازدید کنند.
 
شهردار اردبیل به جابجایی اعتبارات پروژه‌های عمران شهری در چهار ماه باقی‌مانده از سال اشاره کرد و افزود: البته ما ردیف اعتباری را حذف نمی‌کنیم بلکه در موارد مورد نیاز به جابجایی اعتبارات اقدام می‌کنیم تا پروژه‌هایی که توان تکمیل و راه‌اندازی آن در را امسال دارند، از کمبود اعتبارات رنج نبرند.
 
لطف‌اللهیان تصریح کرد: پروژه‌هایی نظیر استادیوی شورابیل در دل سایر پروژه‌های شورابیل قرار گرفته و نگرانی از بابت حذف ردیف این اعتبار و ادغام آن در سایر پروژه‌ها برای سال‌های آینده وجود ندارد.
 
او در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما رقم این جابجایی اعتبارات را که تا ۱۰ درصد در اختیار شهرداری است، در متمم بودجه برای شورا ارائه خواهیم کرد، ولی قطعا ردیف پروژه‌هایی که اعتبارات آن‌ها تقلیل یافته، حذف نخواهد شد و در بودجه سال آینده نیز پایدار خواهد بود.
 
شهردار اردبیل اضافه کرد: تمامی جابجایی اعتبارات با مصوبه شورا بوده و ما در متمم پیشنهاد لازم را در مورد هزینه‌کرد و تقسیط این اعتبارات به شورا گزارش خواهیم کرد.