جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

احداث بیمارستان 260 تختخوابی در اردبیل - خبر

 

 

احداث بیمارستان 260 تختخوابی در اردبیل

نماینده اردبیل،نیر، نمین وسرعین درمجلس شورای اسلامی گفت: احداث بیمارستان 260 تختخوابی اردبیل بعنوان طرح جایگزین بیمارستان فاطمی مورد موافقت وزرات راه وشهرسازی قرار گرفته و بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

احداث بیمارستان 260 تختخوابی در اردبیل

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صدیف بدری افزود: طرح ساختمان جایگزین بیمارستان 200تختخوابی بر اساس برنامه باید از سال 89 اجرایی می‌شد ولی تا کنون عملیاتی نشده بود، که با دستور معاون محترم وزیر راه وشهرسازی مقرر شد نقشه آن با تعداد تخت 260 در محل زمین وقف شده نجف زاده در جنب تپه قوشه تپه واقع در دروازه آستارا آماده و به پیمانکار واگذار شده و عملیات اجرایی آن آغاز گردد.
 
وی گفت: در صورت تحقق این اقدامات شاهد احداث وتکمیل بیمارستان 260 تختخوابی در اردبیل خواهیم بود.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکمیل بیمارستان 160 تختخوابی بیمارستان پارس آباد افزود: در دیدار با معاون وزیر راه وشهرسازی دستور اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال جهت تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان 160 تختخوابی شهر پارس اباد مغان اخذ شده و این بیمارستان تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.
 
بدری رویکرد دولت در تامین سلامت مردم وبهبود خدمات رسانی در بیمارستان ها را قابل تقدیر دانست وافزود:دولت تدبیر وامید با اجرای طرح تحول سلامت خدمات درمانی قابل توجهی را به مردم ارایه داده است.