جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

احداث بیمارستان‌های ۵۰۰ و ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل تسریع می‌شود/ اختصاص سهمیه جذب پرستار - خبر

 

 

احداث بیمارستان‌های ۵۰۰ و ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل تسریع می‌شود/ اختصاص سهمیه جذب پرستار

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تصمیمات اتخاذ شده در جلسه‌ای با معاون کل وزارت بهداشت و سایر مسؤولان مرتبط، احداث بیمارستان‌های ۵۰۰ و ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل تسریع می‌شود.

احداث بیمارستان‌های ۵۰۰ و ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل تسریع می‌شود/ اختصاص سهمیه جذب پرستار

علی نیکزاد اظهار کرد: با تصمیمات اتخاذ شده در جلسه‌ای با معاون کل وزارت بهداشت، قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، راه و شهرسازی و سایر مسؤولان مرتبط در محل مجلس شورای اسلامی، احداث بیمارستان‌های ۵۰۰ و ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل تسریع می‌شود.

وی افزود: جهت ساخت بیمارستان ۵۰۰ تخت‌خوابی اردبیل مقرر شد وزارت راه و شهرسازی نسبت به تأمین ۱۵۰۰ میلیارد ریال سهم خود اقدام نماید و سازمان برنامه و بودجه با پیگیری وزارت راه و شهرسازی و استانداری اردبیل، مبلغ ۱۵۰۰ ریال مصوبه سفر استانی رئیس جمهور به استان را جهت آغاز پروژه به قید فوریت تخصیص دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین ادامه داد: جهت احداث بیمارستان ۵۴۰ تخت‌خوابی اردبیل نیز مقرر گردید با پیگیری اینجانب مجوز ماده ۲۳ از سازمان برنامه و بودجه اخذ گردد و با پیگیری معاون کل وزارت بهداشت ۲ ملک دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت تهاتر بخشی از هزینه‌ها به فروش برسد و در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) قرار گیرد.

نیکزاد بیان کرد: همچنین مقرر شد با پیگیری استاندار اردبیل برای تغییر کاربری، مجوز ساخت و موافقت قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) جهت ساخت‌و‌ساز بیمارستان ۵۴۰ تخت‌خوابی در ملک مورد تهاتر اخذ شود و پس از اخذ مجوز ماده ۲۳، مبلغ ۲۰ میلیارد ریال توسط استانداری تخصیص یابد.