رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

احداث بیش از یک هزار کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احداث بیش از یک هزار کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در اردبیل

احداث بیش از یک هزار کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در اردبیل


رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان اردبیل از احداث بیش از یک هزار کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در اردبیل خبر داد.

احداث بیش از یک هزار کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد قرآن‌نویس با اشاره به این‌که از آغاز سال 93 تاکنون خیران گام بزرگی در توسعه فضاهای علمی برداشته‌اند، افزود: یک هزار و 351کلاس درس توسط خیران در اردبیل احداث و تحویل آموزش و پرورش استان اردبیل داده شده است.

وی افزود: بر اساس آمارهای ارائه شده سالانه 100 کلاس خیران مدرسه‌ساز در استان اردبیل تحویل آموزش و پرورش استان داده می‌شود که این امر نشان از توجه ویژه خیران اردبیلی برای توسعه فضاهای آموزشی و علمی در اردبیل است.

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان اردبیل گفت: در حال حاضر 40 مدرسه خیرساز نیز در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود که نیاز است نوسازی مدارس با تکمیل این پروژه‌ها اقدامات لازم و اساسی را انجام دهد تا بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن کلاسهای درس را تحویل آموزش و پرورش دهیم.

قرآن‌نویس از برنامه‌ریزی برای توسعه فضاهای آموزشی و علمی در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: یکی از اولویتهای ما ایجاد کلاسهای درس در مناطق دورافتاده، محروم و روستایی است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

وی بیان کرد: برای راه‌اندازی دبستان پنج تن آل‌عبا هوشمندسازی سه کلاس مدرسه زنده‌یاد دکتر علی‌رضا سیدی 100 میلیون تومان هزینه شده که این هزینه توسط خیر بزرگوار خانم آزاده وثوقی، همسر زنده‌یاد دکتر علی‌رضا سیدی پرداخت شده است.