سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اجرای 250 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان نمین - خبر

 

 

اجرای 250 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان نمین

فرمانده سپاه ناحیه نمین گفت: در هفته دفاع مقدس سالجاری بالغ بر 250 عنوان برنامه در سراسر شهرستان اجرا می‌شود.

اجرای 250 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان نمین

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ حسین ایرانی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نمین که با محوریت هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار کرد: برگزاری پیاده روی خانوادگی ،یادواره‌های شهدا، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و مسابقات فرهنگی و ورزشی ازجمله این برنامه‌هاست.

وی گفت: مراسم استقبال از ماه محرم و افتتاح حوزه علمیه خواهران شهرستان نیز روز یکشنبه 26 شهریور با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در نمین برگزار می‌شود.

امام جمعه نمین هم در این جلسه با اشاره به اینکه فرهنگ حسینی، هستی و مغز دین ماست ادامه داد: شهدا برای اسلام، میهن اسلامی و احیای امر به معروف و نهی از منکر جانفشانی کرده‌اند.

حجت الاسلام یوسف زاده با بیان اینکه  جذب جوانان و انتقال معارف دفاع مقدس به نسل جدید باید در اولویت اقدامات قرار گیرد اظهار داشت: با تکیه بر نوآوری باید طوری اجرای برنامه داشته باشیم که نتایج آن به صورت ملموس و محسوس در جامعه احساس شود.

وی افزود: در قالب تمام برنامه‌های دینی و ارزشی باید فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ریشه سازی و نهادینه شود.

عبدالعلی پور فرماندار نمین هم در این جلسه گفت: حضور و اجرای تمامی برنامه‌های هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری حسینی باید با محوریت وحدت و همدلی برگزار و با فضاسازی مناسب توسط نهادها و ادارات همراه گردد.