جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اجرای ۱۷ پروژه محرومیت زدایی با اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد ریال در گرمی - خبر

 

 

اجرای ۱۷ پروژه محرومیت زدایی با اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد ریال در گرمی

مدیر نهاد پیشرفت شهرستان گرمی گفت: ۱۷ پروژه محرومیت زدایی با اختصاص هزینه ای بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در گرمی اجرا و به بهره برداری می رسد.

اجرای ۱۷ پروژه محرومیت زدایی با اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد ریال در گرمی

علی قیطانی نهاد پیشرفت شهرستان گرمی را مجموعه‌ای تازه متولد شده زیر نظر بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی معرفی کرد و گفت: بنیاد مستضعفان از ۶ سال پیش در حوزه محرومیت زدایی و توسعه و پیشرفت به دنبال مدل و الگو بود که در شهرستان «قلعه گنج» برای اولین بار این بحث کلید خورد و متدسازی و الگوپردازی در بحث پیشرفت با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری آغاز شد.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب، در فرمایشات خود دو بار از «قلعه گنج» اسم برده و خواستند نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف شود که این امر با تلاش جهادگران بنیاد و مسئولین استانی و شهرستانی انجام شد.

مدیر نهاد پیشرفت شهرستان گرمی به تعداد شهرستان‌های تحت پوشش طرح محرومیت زدایی در کشور اشاره کرد و افزود: در ابتدا ۱۵ شهرستان در محدوده هدف بنیاد مستضعفان تعریف شد که اخیراً به ۳۱ شهرستان در کل کشور ارتقا یافت و شهرستان گرمی نیز از استان اردبیل جزو شهرستان‌های محروم و مناطق کم برخوردار تحت پوشش طرح‌های پیشرفت و آبادانی قرار گرفت.

قیطانی خاطرنشان کرد: بنیاد علوی زیر مجموعه بنیاد مستضعفان است و کمک‌ها از طریق بنیاد علوی به دست مردم می‌رسد در حقیقت این بنیاد داعیه دار این مأموریت است که در موارد بحرانی و دیگر ایام سال به کمک و یاری محرومان می‌رسد.