سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اجرای یک هزار پروژه فرهنگی توسط بنیاد برکت در مناطق محروم کشور - خبر

 

 

اجرای یک هزار پروژه فرهنگی توسط بنیاد برکت در مناطق محروم کشور

مشاور امور زیربنایی بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت بیش ازیک هزار طرح فرهنگی ازجمله مسجد، حسنیه،خانه عالم، دارالقران، حوزه علمیه ومدرسه درمناطق محروم کشوراحداث کرده است.

اجرای یک هزار پروژه فرهنگی توسط بنیاد برکت در مناطق محروم کشور

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا شریفی‌نیا در دیدار با فرماندار مشگین‌شهر اظهار داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه رفع نیازمندیها و توسعه اجرای پروژه‌های زیربنایی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، بنیاد برکت سالانه اقدامات خوب و مناسبی انجام می‌دهد تا در این زمینه پیشگام باشد.
 
وی از اجرای بیش از یک هزار پروژه و طرح فرهنگی توسط بنیاد برکت در مناطق محروم کشور خبر داد و افزود: این پروژه‌ها شامل مسجد، مدرسه، حسینیه، حوزه‌ علمیه، دارالقرآن، و خانه عالم بوده که در این مناطق احداث و تحویل ساکنان و اهالی مناطق محروم کشور شده است.
 
مشاور امور زیربنایی بنیاد برکت با اشاره به اقدامات بنیاد برکت در سطح استان اردبیل گفت: در استان اردبیل 50 میلیارد ریال برای اجرا و احداث پروژه‌هایی زیربنایی اعم از مسجد، مدرسه، خانه عالم و عسالخانه هزینه شده است و این اقدامات تداوم می‌یابد.
 
شریفی‌نیا تصریح کرد: تاکنون 15 باب مسجد در استان اردبیل توسط بنیاد برکت احداث شده و عملیات اجرایی 20 مسجد نیز در حال انجام است که از این 20 باب مسجد در حال ساخت استان 16 مورد در مشگین‌شهر و به ویژه در منطقه ارشق احداث خواهد شد.