جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اجرای کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد/ توزیع 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان - خبر

 

 

اجرای کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد/ توزیع 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان

رزمایش کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان برگزار شد.

اجرای کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد/ توزیع 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان
هم‌زمان با فرار رسیدن عید سعید قربان، رزمایش کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان برگزار شد.
 
در این رزمایش موسسات خیریه شهرستان پارس آباد در راستای عمل به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و کمک‌های مؤمنانه، به یاری خداوند و همکاری خیرین و مردم نوع‌دوست شهرستان پارس آباد با اجرای کمک مومنانه در بین مددجویان و نیازمندان تحت پوشش خود بسته معیشتی توزیع کردند.
 
مریم نظامی، مسؤول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه در خصوص نحوه‌ی اجراء این رزمایش اظهار کرد: خیران موسسه آبشار عاطفه با اهداء ۵ راس گوسفند و ۱۰ بسته برنج دستگیر نیازمندان این موسسه شدند.
 
وی افزود: این بسته‌های معیشتی در بین ۱۵۰ نیازمند موسسه همراه با برنج و نمک به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال توزیع شد.
 
حمید خدا دوست، مدیر عامل موسسه خیریه سرطانی آرزو نیز گفت: در رزمایش کمک مومنانه، ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال توسط خیرین این موسسه در بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، گفتنی است؛ هیأت جوانان منتظران مهدی(عج) نیز با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره ) و موسسه ائمه اطهار(ع) شهرستان پارس آباد در راستای کمک مومنانه به تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در بین خانواده‌های نیازمند و اقشار کم‌درآمد منطقه توزیع کردند.