جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اجرای پویش «نذر هوشمند» در استان اردبیل - خبر

 

 

اجرای پویش «نذر هوشمند» در استان اردبیل

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: پویش نذر هوشمند در قالب نهضت کمک مؤمنانه در استان اردبیل اجرا می‌شود.‌

اجرای پویش «نذر هوشمند» در استان اردبیل
شکر عبدی ظهر امروز در جلسه هماهنگی اجرای پویش نذر هوشمند در اردبیل، اظهار کرد: در قالب نهضت کمک مؤمنانه، پویش نذر هوشمند با هدف تامین تبلت و گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند، از ۷ آبان ماه مصادف با هفته بسیج دانش‌آموزی در استان شروع و در طول مرحله سوم نهضت کمک مؤمنانه در استان تداوم خواهد داشت.
 
وی افزود: این پویش با مشارکت خیرین و مردم نوعدوست و با محوریت بسیج دانش‌آموزی، بسیج سازندگی و همکاری بسیج فرهنگیان، آموزش و پرورش استان، نهادها و دستگاه‌های ذی‌ربط برگزار می‌شود.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: در پویش نذر هوشمند، خیرین و مردم نوعدوست از طریق کمک‌های نقدی یا اهدای تبلت و گوشی هوشمند به دانش‌آموزان نیازمند استان کمک می‌کنند.
 
عبدی با دعوت از عموم مردم خیر و دستگاه‌های ذی‌ربط برای مشارکت در پویش نذر هوشمند، بیان داشت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده در اسرع وقت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده در سطح استان اردبیل قرار خواهد گرفت.
 
وی با اشاره به نحوه مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان، گفت: مردم خیر استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت مجازی ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک انصار استان پرداخت کنند.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: خیران همچنین می‌توانند به حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان و دفاتر بسیج سازندگی در سراسر استان مراجعه کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ