سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اجرای پروژه‌های عمرانی در اردبیل متوفف نمی‌شود - خبر

 

 

اجرای پروژه‌های عمرانی در اردبیل متوفف نمی‌شود

نائب‌رئیس شورای شهر اردبیل گفت: با وجود مشکلات مالی توسعه متوازن تمامی مناطق شهر در دستور کار قرار گرفته و اجرای پروژه‌های عمرانی متوقف نخواهد شد.

اجرای پروژه‌های عمرانی در اردبیل متوفف نمی‌شود
حبیب فتحی اظهار کرد: با وجود شرایط نامناسب اقتصادی حاکم در جامعه، پروژه‌های عمرانی شهر به هیچ وقت متوقف نشده و همچنان با کیفیت مناسب تدوام خواهد داشت
 
وی گفت: اگر چه در اکثر کلان شهرهای کشور پرداخت حقوق‌ها با تاخیرات چند ماهه صورت گرفته است ولی شهرداری اردبیل با تمام توان سعی داشته است نسبت به پرداخت حقوق‌ها در زمان مقرر مقید باشد.
 
 و وی از همراهی خالصانه پرسنل شهرداری در انجام خدمت رسانی به شهروندان تشکر و قدردانی کرد و افزود: اعضای شورای شهر اردبیل نیز سعی دارند با بیشترین دقت کارشناسی در بررسی لوایح و طرح‌ها بتوانند در تسهیل توسعه شهری راهنمای مشخصی برای شهردار باشند
 
فتحی با اشاره به اینکه توسعه متوازن تمامی مناطق شهر، در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد، یادآور شد: توسعه متوازن و خدمات رسانی یکنواخت در هر پنج منطقه از شهر، در دستور کار شهرداری اردبیل قرار گرفته و عملیات‌های عمرانی اجرا شده در مناطق پنجگانه شهرداری گویای این واقعیت است.
 
وی بیان کرد: امروزه شهرداری اردبیل فعال‌ترین روزهای خود را تجربه می‌کند و بی شک همراهی و مساعدت اعضای شورای شهر با اندیشه‌های توسعه‌‌ای شهردار،  نقش بی‌بدیلی در این راستا داشته است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، نائب رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: شورای شهر اردبیل در مدت فعالیت خود در دور اول با دقت نظر در بررسی برنامه و بودجه‌ها، نقش راهبردی در تحقق شهر انسان محور را برای همه مناطق اردبیل داشته و همین روال را با تجربه بیشتر ادامه خواهد داد.