سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اجرای موفق طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا در اردبیل - خبر

 

 

اجرای موفق طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اجرای موفق طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا در استان اردبیل خبر داد.

اجرای موفق طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا در اردبیل

سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ظهر امروز در جلسه هماهنگی و هم اندیشی مسئولان نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی در خصوص مناسبت‌های دی ماه در سالن سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهید سلیمانی و شهید فخری زاده و شهدای والا مقام گفت: اقتدار و عظمت کنونی کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است.

او از اجرای موفق طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا در استان خبر داد و افزود: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای اجرای این طرح استفاده کرده و در کنار شناسایی بیماران مبتلا و خدمات دهی کمک‌های مومنانه را نیز مبنای کار قرار داده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره مراسم‌های مختلف در دی ماه و سالگرد شهادت شهید سلیمانی تصریح کرد: هماهنگی لازم برای برگزاری این مراسم‌ها انجام شده است.

حجت الاسلام فیاضی، مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه کشورمان گفت: دشمنان و استکبار چشم دیدن امنیت و دفاع کشورمان، پیشرفت علم و صنعت، انسجام وحدت ملی و توسعه زیرساخت‌های علمی و گسترش عمق انقلاب اسلامی را ندارند و پیشرفت روز افزون کشورمان خاری بزرگ بر چشم دشمنان است.

علی ملااحمدی، مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل نیز از آمادگی ۶ بخش صداوسیمای مرکز اردبیل برای تولید و پخش برنامه‌ها و مناسبت‌های دی ماه خبر داد و افزود: این برنامه‌ها با تولید محتوا و رویکرد مخاطبان جوان تولید می‌شود.

او از تولید مستند شهدای نیارق توسط صداوسیمای مرکز اردبیل با همکاری سپاه و حوزه هنری خبر داد و گفت: این مستند به شکل ویژه تولید می‌شود.