جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اجرای مرحله سوم کمک مؤمنانه با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان در اردبیل - خبر

 

 

اجرای مرحله سوم کمک مؤمنانه با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان در اردبیل

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اجرای مرحله سوم نهضت کمک مؤمنانه، حمایت از نوعروسان نیازمند و ترویج فرهنگ ازدواج آسان با حمایت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه انجام یافته است.

اجرای مرحله سوم کمک مؤمنانه با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان در اردبیل
علی پیرجاهد اظهار داشت: با حمایت قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در قالب نهضت کمک مؤمنانه 20 سری جهیزیه به صورت رایگان در بین نوعروسان نیازمند استان اردبیل توزیع شد.
 
وی افزود: این جهیزیه‌ها شامل یخچال، لباس‌شویی، اجاق گاز، بخاری، سرویس قاشق و چنگال، سرویس ظروف چینی و پتو هستند.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: این اقدام خداپسندانه در راستای اجرای مرحله سوم نهضت کمک مؤمنانه، حمایت از نوعروسان نیازمند و ترویج فرهنگ ازدواج آسان با حمایت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه انجام گرفت.
 
وی با اشاره به تداوم مرحله سوم کمک مؤمنانه، تصریح کرد: نهضت بزرگ کمک مومنانه جلوه‌هایی از ایثار و خدمت مؤمنانه بسیجیان و آحاد و اقشار مختلف مردم را برای کمک به نیازمندان و محرومین به نمایش گذاشته است.
 
پیرجاهد با دعوت از عموم مردم و خیرین برای مشارکت در نهضت کمک مؤمنانه، گفت: مردم عزیز و نوعدوست استان اردبیل می‌توانند با مشارکت در مرحله سوم این نهضت در امر کمک به نیازمندان سهیم باشند‌.