رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می‌گیرد - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می‌گیرد

اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می‌گیرد


استاندار اردبیل گفت: در راستای تکمیل و بهره‌برداری، اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می‌گیرد.

اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو صبح امروز در بازدید از روند اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس استان اردبیل اظهار داشت: موزه دفاع مقدس از جمله پروژه‌های اولویت‌دار در استان بوده که باید تلاش و جدیت بر تکمیل و بهره‌برداری کامل از این مجموعه فرهنگی باشد تا بتوانیم آثار ارزشمند در این حوزه را در معرض دید عموم قرار دهیم.
 
وی از برنامه‌ریزی برای به نمایش گذاشتن آثاری از شهدا و جانبازان نظیر تصاویر، وصیت‌نامه‌ها، دست‌نوشته و وسایل و آثار در این موزه خبر داد و گفت: براساس هدفگذاری‌های انجام شده فاز نخست موزه دفاع مقدس استان در آینده ای نزدیک به بهره‌برداری رسیده و زمینه برای تکمیل فازهای بعدی فراهم می‌شود.
 
استاندار اردبیل با اشاره به بخش‌های مختلف این موزه بیان کرد: این مجموعه فرهنگی و ارزشی شامل موزه، آمفی تئاتر و گالری بوده که در 6 هزار و 500 مترمربع احداث شده و زمینه برای نمایش آثار و اجرای برنامه‌ها در این حوزه فراهم می‌شود.
 
بهنام‌جو تصریح کرد: با تکمیل فاز نخست این مجموعه، زمینه برای آغاز اقدامات در راستای اجرای سالن آمفی تئاتر در این مجموعه فراهم شده و عملیات اجرایی آن شروع شده که تلاش و جدیت بر شتاب گرفتن عملیات اجرایی فاز دوم این مجموعه و مکان فرهنگی است و در این زمینه پیگیری‌های اساسی انجام می‌شود.
 
وی از تامین بخشی از اعتبارات لازم برای تکمیل فاز دوم موزه دفاع مقدس استان خبر داد و افزود: با مساعدت های لازم تلاش و جدیت بر تسریع در عملیات اجرایی فاز دوم این مجموعه است.