حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۷

اجرای طرح هادی در ۱۷ روستای بیله‌سوار - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای طرح هادی در ۱۷ روستای بیله‌سوار

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: امسال اجرای طرحهای هادی ۱۷ روستای شهرستان بیله‌سوار با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برنامه‌ریزی شده است.

اجرای طرح هادی در ۱۷ روستای بیله‌سوار

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آرام حلیم در بازدید از جدول‌گذاری روستای قره‌قاسملوی بیله‌سوار اظهار داشت: بیش از یک هزار و 200 متر از خیابانهای این روستا با همکاری دهیاری جدول‌گذاری شده است و برای تکمیل این پروژه یک میلیارد و 400 میلیون ریال هزینه خواهد شد.

وی افزود: در راستای تقویت روشنایی معابر روستاهای بخش مرکزی بیله‌سوار حدود 100 دستگاه چراغ روشنایی با همکاری اداره برق و بخشداری مرکزی در روستاهای این بخش تا پایان امسال نصب خواهد شد که در این زمینه هماهنگی های لازم انجام شده است.

حلیم گفتبرای طرح ساماندهی سه راهی گوگ تپه امسال حدود 1میلیاردو 200میلیون ریال در نظر گرفته است و همچنین هدایت آبهای سطحی این محل که از معضلات متمادی و چندین ساله اهالی بوده، نیز با همکاری بنیاد مسکن و اداره راهداری شهرستان بیله سوارفع خواهد شد.

فرماندار شهرستان بیله‌سواربا اشاره به تجهیز دهیاری های شهرستان به ماشین‌آلات مورد نیاز بیان کرد: در راستای تقویت دهیاری های بخش مرکزی یک دستگاه مینی کمپرسی برای دهیاری بابک و یک دستگاه ماشین آتش‌نشانی به دهیاری انجیرلو تا پایان امسال اختصاص خواهد یافت.

وی تصریح کرد: امسال طرحهای هادی 17 روستای شهرستان بیله‌سوار با اعتبار 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی با احتساب پرداخت مطالبات در نظر گرفته شده است که بلافاصله بعد از پیمودن مراحل تنظیم موافقت‌نامه و انتخاب پیمانکار اجرا خواهد شد.

حلیم افزود: از سال 84 تا سال 95 مبلغ 58 میلیارد ریال در حوزه عمرانی شهرستان بیله‌سوار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تخصیص و هزینه شده است که 35 میلیارد این مبلغ در دولت یازدهم بوده که 62 درصد اعتبارات عمرانی بنیاد مسکن در دولت یازدهم بوده است.