سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح هادی در روستاهای اردبیل - خبر

 

 

اجرای طرح هادی در روستاهای اردبیل

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت : به منظور بهبود شرایط زندگی در روستاها و محرومیت‌زدایی طرح هادی با جدیت در حال اجراست.

اجرای طرح هادی در روستاهای اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد سبحانی گفت: مقاوم‌سازی و نوسازی در راس برنامه‌های بنیاد مسکن اردبیل قرار دارد و به منظور بهبود شرایط زندگی در روستاها طرح هادی با جدیت در حال اجراست که امید می‌رود تا پایان سال اقدامات مناسبی در استان انجام شود.
 
وی با اشاره به این که مقاوم‌سازی دو هزار و 300 واحد مسکونی در سرعین در حال حاضر تحقق یافته است افزود: در امر اجرای طرح هادی نیز اقدامات بسیار مناسبی در این شهرستان انجام یافته که می‌توان به توسعه امور روستایی و کاهش مشکلات عمومی روستائیان اشاره کرد که روند بسیار خوبی دارد.
 
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بیان کرد: توسعه و عمران روستاها یک اصل ضروری و لازم برای ما است و در این زمینه نیز قراردادی منعقد شده و هم‌اکنون در راستای زیرسازی و آسفالت‌گذاری استان اقدامات خوبی انجام یافته و در 18 روستای شهرستان طرح هادی به مرحله اجرایی درآمده است.
 
سبحانی در ادامه با اشاره به صدور سه هزار و 150 جلد سند مالکیت شهری و روستایی در این شهرستان تصریح کرد: بیش از دو هزار نفر نیز به بانک های عامل معرفی شده اند و هم اکنون سهمیه مقاوم سازی به 100 واحد رسیده است که این موضوع نیز هم اکنون تحقق یافته است و در حقیقت در بحث نوسازی و مقاوم سازی در این شهرستان توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم.