سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح نوروزی نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی از ۲۵ اسفند در اردبیل - خبر

 

 

اجرای طرح نوروزی نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی از ۲۵ اسفند در اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:طرح نوروزی نظارت بر نمازخانه‌های بین راهی و مجتمع‌های خدماتی رفاهی از ۲۵ اسفند در اردبیل اجرا می‌شود.

اجرای طرح نوروزی نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی از ۲۵ اسفند در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل که در دوره آموزشی نماز ویژه امامان جماعت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های استان اردبیل سخن می‌گفت: اظهار کرد:در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفند ۹۷ الی ۱۷ فروردین ۹۸ اجرا خواهد شد نظارت ویژه‌ای به آراستگی، وضعیت بهداشتی، وسایل گرمایشی و سرمایشی نمازخانه‌های بین راهی و مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی انجام می‌شود.

وی فعالیت ۱۳ مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی را یادآور شد و تصریح کرد: ۱۳ مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی با میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد درحال ساخت است و ۱۴ مجتمع دیگر نیز مراحل استعلام خود را سپری می‌کنند.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل از افتتاح فاز دوم پایانه مرزی بیله سوار با سرمایه گذاری ۱۸ میلیارد تومانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد افزود: در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی و ارزشمند نماز در فاز دوم این پایانه نمازخانه‌ای به وسعت ۴۰۰ مترمربع احداث شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل نیز از تلاش‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در توسعه و ترویج نماز قدردانی کرد و گفت: این اداره کل از نظر شاخص‌های ارزیابی عملکرد در امر فریضه الهی و آسمانی نماز جزء دستگاه‌های برتر استان اردبیل است.

عبدی بر نظارت به نمازخانه‌های بین راهی، فرهنگ سازی بین مسافران و رانندگان برای ادای نماز اول وقت، توانمند سازی ائمه جماعات و لزوم بهره گیری از شیوه‌های نوین در جهت دعوت همگان بخصوص جوانان به نماز تاکید کرد و از برگزاری چهارمین اجلاس سراسری نماز طی هفته آینده در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.