جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح قرآنی 1452 همزمان با سراسر کشور در اردبیل - خبر

 

 

اجرای طرح قرآنی 1452 همزمان با سراسر کشور در اردبیل

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: طرح بزرگ قرآنی ١٤٥٢ همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل اجرا می‌شود.

اجرای طرح قرآنی 1452 همزمان با سراسر کشور در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی طاهری، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اظهار داشت: با محوریت تلاوت روزانه یک صفحه از قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان طرح بزرگ قرآنی ١٤٥٢ در استان اردبیل فعالیت خود را آغاز کرده و تلاش می‌کنیم تا به شکلی منسجم و منظم شاهد برگزری این طرح در استان باشیم.

وی با بیان اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز اجرا می‌شود، گفت: بر این اساس تا پایان ماه مبارک رمضان 30 صفحه از قرآن کریم به نیت ختم قرآن برای حضرت پیامبر(ص) و معصومین(ع) قرائت خواهد شد و شرکت‌کنندگان در این طرح از فیوضات و برکات معنوی آن بهره‌مند می‌شوند.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با تاکید بر توسعه فعالیت‌های قرآنی در سطح استان اردبیل افزود: این امر از اولویت برنامه‌ها در استان بوده و تلاش می‌کنیم با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلف در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن در اردبیل گام‌های جدی و اساسی را برداریم.