جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان‌های استان اردبیل آغاز شد‌ - خبر

 

 

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان‌های استان اردبیل آغاز شد‌

در راستای جلوگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان‌های استان اردبیل آغاز شد.

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان‌های استان اردبیل آغاز شد‌
 از ساعت 24 شب گذشته کلیه مبادی ورودی و خروجی کلیه شهرهای استان کنترل می شود و از ورود هر نوع خودرو غیربومی به داخل شهرها جلوگیری به عمل می‌آید.
 
عدالت حاجی‌پور بعد از ظهر امروز در بازدید از پست ایست بازرسی ورودی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: در راستای جلوگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان‌های پارس‌آباد و اصلاندوز آغاز شد.
 
وی افزود: جاده‌های پارس‌آباد و اصلاندوز در جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با علائم راهنمایی و رانندگی شدیداً محدود و قسمتی از آن برای مسافران خارج از شهرستان مسدود شد.
 
حاجی‌پور تصریح کرد: در این طرح که از صبح امروز بر اساس ابلاغ دستور استاندار اردبیل اجرایی شد از ورود مسافران و خودروهای غیر بومی به شهرستان ممانعت شده و متخلفان با جریان سنگین 500 هزار تومانی و توقیف یک ماه خودرو و پرداخت هزینه‌های صورت گرفته اعمال قانون می‌گردند.
 
فرماندار شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: این طرح به همت نیروهای انتظامی، دهیاران، پلیس راه، راهداری و هلال احمر تا 20 فرودین ماه در این محور اجرا خواهد شد.
 
وی اظهار کرد: مسافرانی که قصد خروج از شهرستان‌های اصلاندوز و پارس‌آباد را دارند سریعا نسبت به عزیمت به شهرهای خود اقدام نمایند.
 
جاده‌های فرعی شهرستان‌ مشگین‌شهر مسدود شد؛ ورود افراد غیر بومی به مشگین‌شهر ممنوع
 
اکبر صمدی فرماندار شهرستان مشگین‌شهر نیز بعد از ظهر امروز در بازدید از اجرای طرح محدودیت ترافیکی در جاده‌های مشگین‌شهر گفت: در راستای اجرای طرح فاصله اجتماعی برخی از جاده‌های فرعی و اصلی سطح شهرستان‌ مشگین‌شهر با موانع فیزیکی مسدود شد.
 
وی ادامه داد: هم‌اکنون جاده‌های اصلی و فرعی دیگر از جمله جاده هریس و سه راهی کنگرلو بطرف قره‌قیه و سه‌راهی فخرآباد بطرف لاهرود با موانع فیزیکی مسدود شده است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، صمدی افزود: تنها به افراد بومی ساکن مشگین شهر اجازه ورود به شهر داده شده و ورود افراد غیرساکن در شهرستان و خودروهای پلاک غیربومی ممنوع است.