حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

اجرای طرح ضیافت مهر رمضان در استان اردبيل - خبر

 

 

اجرای طرح ضیافت مهر رمضان در استان اردبيل

طرح ضيافت مهر رمضان سازمان بهزیستی همه ساله از اول ماه مبارك رمضان آغاز شده و مسئولان در منزل یکی از مددجویان بهزیستی حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار می گیرند.

اجرای طرح ضیافت مهر رمضان در استان اردبيل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدير كل بهزیستی استان اردبيل با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای این طرح آگاه سازی جامعه با خدمات گسترده و متنوع سازمان، ایجاد امید و حس نوع دوستی در دل مددجویان، آشنايی مديران دستگاههای اجرايی با فعاليتهای بهزيستی ، اطلاع از وضعيت زندگی و مشكلات مددجويان و تلاش برای رفع مشكلات آنها است .
دکتر ستاری با بیان اینکه یکی از مهم ترین رویکردهای سازمان بهزیستی خدمت رسانی به خانواده های نیازمند، معلولین و زنان بی‌سرپرست است ، افزود : در طرح ضیافت مهر رمضان معلولان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بی سرپرست در اولويت قرار دارند.
وی با بیان اينكه حدود 28 هزار نفر از معلولان و زنان سرپرست خانوار تحت حمايت سازمان می باشند ، تصريح كرد: اين افراد از خدمات تحصيلی ، درمانی ، ساخت مسكن ، پرداخت مستمری ، كمك های موردی ، نگهداری در مراكز ، يارانه و ديگر خدمات متنوع سازمان بهره مند هستند .
مدير كل بهزیستی استان اردبيل گفت: بحمداله مشاركت مردم در زمينه کمک به مددجویان بهزیستی بسيار حائز اهميت است و دراين زمينه موسسات غير دولتی همواره بازوانی توانمند برای سازمان بوده اند .
وی در پايان با اشاره به نزديكی عيد سعيد فطر ، از مردم روزه دار و مومن استان خواست زكات فطريه و ديگر مشارکتهای نقدی و غيرنقدی خود را برای کمک به نيازمندان به سازمان بهزیستی پرداخت کنند .