جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اجرای طرح توانمندسازی مناطق محروم با اولویت جمعیت در اردبیل - خبر

 

 

اجرای طرح توانمندسازی مناطق محروم با اولویت جمعیت در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: به منظور خدمات‌رسانی مطلوب و باکیفیت به همشهریان طرح توانمندسازی مناطق محروم اردبیل با اولویت جمعیت اجرا می‌شود.

اجرای طرح توانمندسازی مناطق محروم با اولویت جمعیت در اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جواد زنجانی افزود:  به منظور خدمات‌رسانی مطلوب و باکیفیت به همشهریان طرح توانمندسازی مناطق محروم اردبیل با اولویت جمعیت اجرا می‌شود و در هدفگذاری انجام یافته حاشیه یا داخل شهر تفاوتی با هم ندارند.
 
وی افزود: خدمت‌رسانی به مناطق پرجمعیت در اولویت قرار داده شده و علی‌رغم این که در طی چندین سال گذشته فعالیت‌های خوب بهداشتی، درمانی، خدمات رفاهی و عمرانی متنوع از سوی مسئولان دستگاه‌های اجرایی در محلات سیزده‌گانه شهر اردبیل به ویژه وحدت انجام شده است ولی باز هم باید با قوت و توان بیشتری ادامه یابد.
 
فرماندار اردبیل گفت: باید در خدمات‌رسانی در سطح شهر نگرش و دیدگاه توزیع عادلانه امکانات در مناطق مختلف با رویکرد ویژه به مناطق محروم و کم‌برخوردارداشته باشیم تا بتونیم یک شرایط مناسب معیشتی را در این مناطق فراهم کنیم و شاهد رفع دغدغه و نگرانی همشهریان باشیم.
 
رئیس شورای شهر اردبیل نیز در ادامه این مراسم با اشاره به توجه ویژه و جدی به مناطق محروم با بودجه امسال شهرداری اظهار کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، مشارکتی و بازگشایی مسیرهای مختلف در حال حاضر در دستور کار قرار داده شده و اجرای طرح‌های مختلف در اولویت کاری قرار گرفته است.
 
علیرضا پوستی با اشاره به این که باید شورا و شهرداری بدون نگاه خاص به یک منطقه بلکه به شکل یکپارچه به همه مناطق به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نگاهی عالمانه و مدبرانه داشته باشند افزود: براساس مصوبه شورای شهر بیش از 10 میلیارد تومان پروژه مشارکتی برای مناطق چهار و پنج شهرداری تعریف و تدوین شده که امیدواریم در فصل کاری این پروژه‌ها به نتیجه برسد.