جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در پارس آباد/ تولید روزانه 10 هزار عدد ماسک - خبر

 

 

اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در پارس آباد/ تولید روزانه 10 هزار عدد ماسک

فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد از اجرای رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان پارس آباد با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان خبر داد.

اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در پارس آباد/ تولید روزانه 10 هزار عدد ماسک
حسن نوری بعد از ظهر امروز در نشست خبری قرارگاه رزمایش سراسری کمک مومنانه به نیازمندان در پارس آباد اظهار کرد: رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در راستای عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب و با هدف کمک به اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند جامعه همزمان با سراسر کشور در شهرستان پارس آباد نیز در حال برگزاری است و این رزمایش با رمز «یا صاحب الزمان ادرکنی» و با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: بسیج و سپاه شهرستان پارس آباد در شکست ویروس کرونا در کنار مردم خواهد بود و مردم‌داری از وظایف ذاتی سپاه و بسیج است.
 
فرمانده سپاه پارس آباد با اشاره به عملکرد بسیج بیان کرد: ایجاد قرارگاه پدافند زیستی، کمیته‌بندی افراد مورد نیاز در تمام بخش‌ها و روستاها، ایجاد اولین کارگاه تولید ماسک در استان با تولید روزانه ۱۰ هزار عدد و ضدعفونی و گندذایی کلیه محلات شهرستان پارس آباد بخشی از اقدامات سپاه بود.
 
وی ادامه داد: تا به امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی و گندذایی و یکصد و ۷۶ هزار عدد ماسک تولید کردیم که ۷۶ هزار به‌صورت رایگان، یکصد هزار عدد با قیمت مصوب، ۱۳ هزار و ۲۰۰عدد محلول ضدعفونی‌کننده و ۵۱۰ بسته معیشتی در مرحله اول در بین افراد آسیپ‌پذیر و کم‌درآمد توزیع شده است.
 
نوری بیان کرد: در مرحله دوم یک هزار و ۱۰ بسته معیشتی با همکاری اداره‌ها و اقشار مختلف مردم جمع‌آوری و در بین افراد کم‌درآمد و آسیپ‌پذیر توزیع شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی با دعوت از عموم مردم نوعدوست و خیر شهرستان برای مشارکت در اجرای رزمایش کمک مومنانه، اظهار داشت: خیرین، و نهادها، مؤسسات خیریه، ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌پذیر از شرایط کرونایی، بسیج و سپاه را در اجرای این رزمایش یاری کنند.