جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اجرای خط انتقال جدید گاز در اردبیل - خبر

 

 

اجرای خط انتقال جدید گاز در اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: خطوط انتقال گاز استان تقویت و خط انتقال جدید در اردبیل برای تامین پایدار انرژی گاز برای مشترکان خانگی و صنعتی و جلوگیری از افت فشار گاز اجرا می شود.

اجرای خط انتقال جدید گاز در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فیروز خدائی، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل اظهار داشت:‌ پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت هستند و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تمام توان خود را به‌کار خواهیم گرفت تا آسیبی به این قشر زحمتکش نرسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه باید در چارچوب قوانین و الزامات موجود فعالیت کنیم، افزود: چابک‌سازی فرآیندهای مربوط به اجرای پروژه‌های گازرسانی یکی از اقدامات ارزنده شرکت گاز استان اردبیل به شمار می‌رود.

خدائی بیان کرد: عامل پیمانکار و کارفرما در کنار هم می‌توانند به نتیجه برسند و ما همه ید واحد هستیم و تنها فعالیت‌ها تقسیم‌بندی شده است که اگر هر کدام نقش خود را به درستی ایفا کنند و مطالعه، اجرا و پشتیبانی به طور صحیح انجام شود در طرح‌ها می‌توانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم.

وی اجرای صحیح پروژه‌ها، اتمام به موقع پروژه‌ها، اقتصادی عمل کردن، استفاده از روش‌های نوین کاری و علم روز و تقویت نیروهای پیمانکاری در استان را از جمله عوامل موفقیت تیم پیمانکاری در شرایط کنونی دانست و گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، پیمانکاران باید خود را تجهیز کرده و با شرایط موجود خود را تطبیق دهند و به سمت مباحث سرمایه‌گذاری و بالا بردن توان علمی و فنی خود گام بردارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از  تقویت خطوط انتقال گاز استان و اجرای خط انتقال جدید در اردبیل برای تامین پایدار انرژی گاز برای مشترکان خانگی و صنعتی و جلوگیری از افت فشار گاز خبر داد و افزود: در سال گذشته بهره‌برداری از گازرسانی 177 روستا، پذیرش 23 هزار مشترک جدید، ارتقای بهره‌مندی خانوار روستایی به 88 درصد، نصب قریب به 13 هزار انشعاب جدید و گازدار شدن 21 هزار واحد مسکونی و 37 واحد صنعتی جدید انجام شده و گازرسانی به 320 روستا نیز در دست اجرا بوده که با بهره‌برداری از این تعداد پروژه 98 درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.