جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

اجرای بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در استان اردبیل - خبر

 

 

اجرای بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در استان اردبیل

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: این قرارگاه هم‌اکنون بیش از ۳۰ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ استان اردبیل را در دست اجرا دارد.

اجرای بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در استان اردبیل

‌سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) امروز در جلسه‌ای با نمایندگان و استاندار اردبیل گفت: تلاش براین است این پروژه‌ها در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد تا شاهد عمران و آبادانی و جهش تولید در این استان باشیم.

او اضافه کرد: این قرارگاه سه پروژه زیربنایی چهار خطه کردن جاده گرمی –بیله‌سوار، راه ارتباطی اردبیل- مشگین‌شهر، راه‌آهن اردبیل- میانه و یک پروژه سرمایه‌گذاری در نیروگاه سیکل ترکیبی را در استان اردبیل در دست اجرا دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه داد: امروز نیز سه پروژه عمرانی بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی، پروژه تقاطع شهری و چهارخطه کردن جاده اردبیل – سرچم کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی آن‌ها توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) شروع شد.

سردار محمد بیان کرد: بحث راه‌اندازی تراموا هم از سوی نمایندگان مجلس در اردبیل پیگیری و در دست مطالعه است که در صورت به نتیجه رسیدن، قرارگاه اجرای آن را برعهده خواهد گرفت.

او با بیان اینکه ماموریت اصلی این قرارگاه تلاش برای رفع محرومیت در کشور است، افزود: با وجود محقق نشدن مطالبات قرارگاه از بابت اجرای پروژه‌های عمرانی، همچنان عملیات اجرایی طرح‌ها بخوبی پیش رفته و تمامی پروژه‌های اجرایی در کشور فعال است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) تاخیر در پرداخت مطالبات نهاد‌های عمومی و دولت به قرارگاه را یادآور شد و افزود: تحقق این مطالبات در صحن مجلس مطرح شده و امید است با پرداخت بموقع، پروژه‌های عمرانی قرارگاه شتاب بگیرد.